if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Водостічна система ProAqua - зроблена в Європі, для європейців

27 лютого 2017

ProAqua – водостічна система виготовлена ​​з пластмаси, призначений для ефективного дренажу дощової води з даху. Міцний, естетичний і довговічний - це ідеальне рішення для кожного даху. ProAqua – водостоки професіоналів.


Систему водостоків ProAqua створювали  з продуманими рішеннями, які полегшують його установку в той же час збільшуючи ефективність. Традиційна, напівкругла форма жолоба розроблена з використанням інноваційних дизайнерських рішень. Вони підвищують свою жорсткість і захист від переповнення води.

Крім того, система ProAqua Жолоб має спеціальне з'єднання з гаком, який створює блокування для запобігання падіння жолоба в зібраному вигляді. Підвищена герметичність з'єднань системи горизонтальних елементів ProAqua, отриманих з використанням спеціально розроблені для BUDMAT потрійними ущільнювачами. Його унікальна ефективність робить всю систему більш надійною.ProAqua доступні в багатьох популярних кольорах, задовольнить всіх клієнтів, в тому числі тих, які є важливими екологічними аспектами. ProAqua формується з матеріалів, які можуть бути перероблені , а сам виробничий процес максимально продуманий для захисту навколишнього середовища.

Переваги системи:

ProAqua - водостічна система виготовлена ​​з пластмаси, призначений для ефективного дренажу дощової води з даху. Міцний, естетичний і довговічний - це ідеальне рішення для кожної даху. ProAqua - водостоки професіоналів.
Кольори на вибір: темно-коричневий, світло-коричневий, цегляно-червоний, графіт, антрацит, чорний, білий.
   Розміри 
системи - 125/90, 125/110, 150/110,
   Гарантія - 
10-років.

Відео : https://www.youtube.com/watch?v=bV8Lu_ynztY
 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×