if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Теплиця під плівку - кращий вибір!

25 січня 2016

 Сьогодні, актуально , як ніколи , постає питання  вирощування городини своїми руками. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені  в екологічній безпеці овочів, та насолодитись відмінним смаком домашніх огірків та помідорів. Лабораторно доведено що помідор вирощений в промисловій теплиці , містить на 50 % менше вітамінів , ніж аналогічний вирощений на грунті.

Для того , щоб вирощування овочів приносило не тільки задоволення а й результат , для захисту рослин від шкідливих факторів зовнішнього середовища  слід використовувати теплиці. Вони захищають рослини від надмірного охолодження , вітру,граду.

 

Широкого використання в країнах Європи набули теплиці під плівку, виготовлені з атмосферостійкого ПВХ. Переваги даних теплиць:

  • Легкий каркас – не вимагає встановлення фундаменту, можливість переносу на нове місце.Не цікавий для збирачів металу.
  • ПВХ труба діаметром 32 мм забезпечує відмінні міцністні характеристики.
  • Каркас білого кольору, з гладкою поверхнею  забезпечує  ідеальну основу для плівки, суттєво збільшує термін її служби. Продумане кріплення плівки забезпечує відсутність проколів, та легість монтажу  в сезон весна/осінь.
  • Комплектується спеціальною тепличною плівкою , виготовленою за технологією 3 МА, з відмінними механічними властивостями,з  високою світлопроникністю та антифоговими властивостями.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×