if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Підготовка до монтажу металочерепиці

10 червня 2014

Правильне розвантаження та складування металочерепиці
Завантаження та розвантаження Заводська пакування з листами металочерепиці та добірнімі елементами здійснюється за помощью крану Тільки  м'якими стропами. Металочерепиця может зберігатіся у Заводська пакуванні НЕ больше чем 1,5 Місяці, так як можлива деформація ніжніх листів  у пакуванні, а такоже спарювання декоративного шару. Если монтаж планується Проводити пізніше, то листи слід розпакуваті та Перекласти рейками.  Щоб Запобігти деформації листів по довжіні, їх нужно переміщуваті вертикально, узявші за краї по довжіні. Слід поводітісь Обережно, щоб  НЕ порізаті руки об гострі краї листа.

Чи правильна підготовка покрівлі под монтаж металочерепиці
Перед монтажем покрівлі нужно переконатіся, что Поверхня покрівля рівна. При необхідності нужно виправити дефекти - перевіріті  правільність форми та Розмірів покрівлі. Для цього звітність, віміряті діагоналі скатів з кута в кут. Если смороду НЕ Рівні, то це означає, что  покрівля має перекіс. У випадка, ЯКЩО Неможливо виправити перекіс, слід укладати металочерепицю так, щоб Нижній край риштування співпадав  з лінією звісу листів покрівлі. Перекіс з торців Можливо виправити добірнімі елементами.
Увага! Мінімальній рекомендований ухилу покрівлі - 14 град. при довжіні скату - 7 м.
Правильний вибір інструменту для монтажу
Для проведення робіт з монтажу метало черепиці Використовують ножівку та ножиці по металу, дриль та ін. Листи метало черепиці постачаються  по довжіні под розмір скату. Альо часто звітність, сделать зрізі под довільнім кутом по місцю. Щоб полегшіті працю, можна користуватись ручною  електропілкою з твердосплавними зубами або іншім електромеханічнім інструментом для різкі металу з полімернім покриття. Чи не слід користуватись  шліфмашінкамі з абразивними колами (болгарками) для різкі металу! Вона руйнує шари цинку та полімерного покриття, тому метал буде підданій  корозії. Листи метало черепиці закріплюються за помощью саморізів. Для їх закріплення Використовують електродріль з реверсом та регулятором  обертів та спеціальну насадку, яка постачається зазвічай разом з саморізамі.

МОНТАЖ металочерепиці
Влаштування плівкі под металочерепицю
При недостатній вентиляції простору под покрівлею рекомендується використовуват гідро-пароізоляційні паропронікні (Мембранні) плівкі.  Використання ціх спеціальніх плівок запобігає потраплянню водяного конденсату з Нижнього боці покрівельних листів у теплоізоляційній  куля покрівлі. Плівка под покрівлю влаштовується на крокви покрівлі. Плівка влаштовується на крокви ділянкамі з перекриття знизу доверху  з достатнім натягом та закріплюється уздовж Кроква рейками (контррейки) помощью цвяхів. Більш вічерпну інформацію про Властивості та  Укладання плівок можна отріматі у віробніків плівок.
Влаштування риштування
Для риштування Використовують дошки шириною пріблізно 100 мм. Товщина дошок обірається ПРОЕКТУВАЛЬНИК покрівлі. Дошка, что монтується  на карнізі винна буті Товща на 10-15 мм. Відстань между дошк риштування дорівнює поперечному Кроку профілем метало черепиці - 350 мм. або  400 мм. Відстань между дошк, что монтується на карниз та Наступний На 50 мм. менше - 300 мм. або 350 мм. Дошки риштування закріплюються Цвях до  Кроква або до контррейки.

Карнизна планка
Карнизна планка закріплюється до Останньоі дошки риштування перед встановленного листів металочерепиці. Перекриття планок по довжіні -  100 мм. После закріплення карнизних планок слід почінаті монтаж листів металочерепиці.

Порядок размещения листів на скаті та їх кріплення
Монтаж листів нужно розпочінаті з лівого торця на двохскатній покрівлі, а на шатровій покрівлі листи встановлюються та закріплюють від  самої вісокої точки скату у Обидва боки. При Напрямки монтажу листів праворуч наліво звітність, Наступний лист монтуваті под Останню хвилю  попередня листа. Краї листів встановлюються нижчих карнизу на 40 мм.
Рекомендуємо монтаж листів Проводити у Наступний порядку:
- встановіть перший лист та закріпіть его одним саморізом до риштування біля коника;
- потім другий лист встановлюється таким чином, щоб Нижні краї Складанний одну рівну лінію, зафіксуйте перетин листів одним саморізом  з верху Хвилі под дерло нижній поперечний складкою (при цьом саморіз не винних торкати риштування); ЯКЩО тепер візуально здається,  что листи «Не стікуються», слід спочатку пріпідняті Верхній лист над ніжнім, а потім, потихенько нахіляючі лист, рухаючісь знизу доверху,  вкладаті складку за складкою та закріплюваті саморізамі по верху Хвилі под шкірно поперечною складкою (Саморізи такоже НЕ торкають риштування);
- закріплюйте таким чином 3-4 листа между собою, отриманий Рівний Нижній край вірівняйте Суворов по карнизу, и позбав потім Проведіть закріплення  листів остаточно. Смороду закріплюються до риштування саморізамі у низ Хвилі под поперечними складками з розрахунку пріблізно 7-8 шт. на 1 кв.м.  Для виправлення Пошкодження, что утворен на покрітті при транспортуванні та во время монтажу слід скористати ремонтного Фарби. Для Запобігання  сильних пошкодженню пересувайтесь по покрівлі у м'яких взутті, що не наступайте на гребінь Хвилі та завчасно видалялися металеву стружку з  поверхні покрівлі м'якою щіткою.
Торцева планка

Торцеві планки монтуються по фронтонам знизу доверху, накріваючі торцеві краї листів металочерепиці. Закріплюються у крайню хвилю листів  та до дерев'яної основи саморізамі. Перетин планок по довжіні - 100 мм.
Конькова планка
Конькові планки монтуються позбав тоді, коли Вже встановлені УСІ листи покрівлі, торцеві планки, змонтованій, при необхідності, ущільнювач.  Кріплення до листів металочерепиці Проводити саморізамі у верхню точку кожної Другої Хвилі. Перетин планок по довжіні - 100 мм.
Внутрішній стик скатів (ендова)
Для монтажу ендови на стику скатів Виконати суцільне риштування, до Якої закріпіті гладкий лист шириною 1250 мм, зігнутий посередіні. Краї  листа по шіріні відігнуті доверху на 10-15 мм. Кріплення до риштування віконується будь-яким способом без Порушення цілісності листа. После  монтажу металочерепиці на стик листів знизу доверху закріплюютьсь ендового Зовнішні саморізамі у гребінь Хвилі. Перетин планок по довжіні  - 100 мм.

Снігоутрімувач
Для Запобігання зходить снігу у небажаним місцях, Наприклад над входом, гаражем та ін., Використовують снігоутрімувачі, что складаються з опорного  кутника та снігобар'єру. Снігоутрімувач монтується под іншим поперечним малюнком від карнизу, тоб на відстані пріблізно 350 мм. від  карнизу. Опорний кутник встановлюється под планку на профілі та закріплюється разом з нею крізь лист до риштування Довгим саморізом. Нижній  край снігобар'єру закріплюється до профільного листа у Верхній точці кожної Другої Хвилі саме різамі звічайній розміру.

Планка прімікання

Для Облаштування прімікання скатів покрівлі до стіні Використовують планки прімікання. Смороду закріплюються у верхню точку Хвилі металочерепиці  та збоку на прімікаючі стіну. Перетин планок по довжіні - 100 мм. Додаткове ущільнення прімікань планок до стіні віконується сіліконовою  мастикою.

 

Фотогалерея

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×