if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Огляд сходів на горище Oman та Fakro

12 грудня 2016

Новітні тенденції будівельної сфери приємно вражають видом розмаїттям продукції. Зокрема, коли мова йде про сучасні сходи на горище, особливою популярністю користуються відомі польські бренди Fakro та Oman.

Горищні сходи від цих виробників давно завоювали довіру сотні тисяч споживачів не лише в Україні, а й в усьому світі. Адже їхні товари вирізняються високою якістю, надійністю, багатофункціональністю, безпечною і досить тривалою експлуатацією. Відповідно, кожен забудовник має нагоду задовольнити свої потреби, враховуючи власну платоспроможність та смакові уподобання.

Наприклад, сходи на горище будь-якої моделі гарантують комфортний і надійний підйом на горище чи мансардну кімнату. Якщо їх скласти, можна отримати компактний блок, що зберігається у стелі, даючи таким чином більше вільних квадратних метрів у приміщенні.

Сходи на горище від виробника Fakro наділені такими характеристиками, як міцність, багатофункціональність, щільність, легкий і швидкий монтаж, безпечне і довготривале користування, оригінальні дизайнерські рішення.   

Традиційно сходи цієї фірми мають у своєму складі чотири або три секції. Дерев’яні частини товару виробляються із сосни винятково добірної якості. До речі, серед модельних варіацій трапляються складні горищні сходи з металу. Також виготовляють стаціонарні дерев’яні конструкції, що є досить зручними в експлуатації.

Горищні сходи легко ховаються в люк одним рухом із застосуванням спеціалізованого стрижня. Власне, завдяки цьому стрижневі і замку кришка люка просто закривається. Це гарантуватиме захист від незапланованого виходу на горищний простір.

Підкреслимо головні риси горищних сходів від польського представника Fakro:

  • функціональна непомітність – справа в тому, що кришка люка має вигляд соснової рами, захищеної з усіх сторін деревноволокнистою плитою білого чи бежевого відтінку. Таким чином Ви можете підібрати таку модель, що відповідатиме загальному інтер’єру приміщення та не «кидатиметься» в очі контрастними тонами;
  • присутність утеплювача – гарантія комфорту, затишку і тепла в кімнаті. Загалом кожна модель горищних сходів від Fakro передбачає наявність утеплювача в люковій кришці завтовшки 36 мм та контурний ущільнювач, який попереджає втрати тепла. Однак серед різновидів драбин є також унікальний варіант, а саме – утеплені сходи на горище. Відтак сходи Факро ЛТК ТЕРМО наділені особливим утеплювачем з товщиною аж 66 мм. Приміром, якщо Ви проживаєте у зоні з надміру суворим кліматом, можете бути впевненими у надійній теплоізоляції сходів;
  • грамотне поєднання всіх елементів – частини горищних сходів зручно з’єднуються один з одним у так зване кріплення «ластівчин хвіст». Це забезпечує міцність і надійність усієї конструкції;
  • безпека – кожна сходинка обладнана спеціальним набиттям проти ковзання, тому користуватися горищними сходами комфортно та безпечно.

Поза тим, досить затребуваними є ГОРИЩНІ СХОДИ ОМАН. Ще один престижний польський виробник пропонує широкий вибір надсучасних моделей сходів. Горищні сходи Oman наділені такими особливостями:

  • екологічно чиста сировина – сходи виробляють із високоякісної сосни та оброблять речовиною, що не має у складі важких металів;
  • витривалість – сходи можуть витримувати навантаження вагою приблизно 260 кг;  
  • безпечність – спеціальний механізм кріплення пружин дозволяє ховати сходи в стелю таким чином, що буде гарантувати міцність складеної конструкції. Також кожна сходинка оформлена набивками проти ковзання. Зручно, надійно, безпечно;
  • допоміжне ущільнення люка – дозволяє добре зберігати тепло в помешканні.   

Отож, широкий вибір горищних сходів забезпечить Вам можливість обрати найкращий варіант саме для Вашої мансарди.   

Строге дотримання європейських стандартів, застосування новітніх технологій та унікальних дизайнерських рішень сприяють виникненню надсучасних горищних сходів від всесвітньо відомих брендів Fakro та Oman. Саме ці два польських виробника давно встигли завоювати довіру мільйонів клієнтів з різних країн.

Останнім часом драбини на горище набувають все більшої популярності. Навіть якщо раніше багато забудовників, які мають у власному домі горищні приміщення, використовували ці частини помешкання в якості зручного складу (різний інвентар, непотрібний одяг, решта предметів домашнього побуту), то тепер ситуація дещо видозмінюється. Скажімо, віднедавна господарі приватних осель все частіше зацікавлюються в облаштуванні горища як комфортабельної мансарди.

Зрештою, неважливо, які функції виконує Ваше горищне приміщення. У контексті сказаного суттєвим є фактор зручного доступу до горища чи комфортної мансарди. Адже для того щоб мати надійний та практичний вилаз на горище, необхідно забезпечити такий доступ з допомогою новітніх горищних драбин.

І тут Вам на допомогу приходить високоякісна продукція від престижних польських виробників.

Для прикладу, сходи бренду Факро реалізовуються на міжнародному ринку будівельної продукції близько 20 років. Цікаво, що з початку це була мала польська фірма, яка з плином часу перетворилася на потужну корпорацію-лідера з виготовлення добірних та багатофункціональних горищних драбин.

Варто підкреслити, що сходи на горище факро мають широкий спектр модельних різновидностей: дерев’яні, металеві, комбіновані, складні, розсувні, ножичні тощо. Асортимент товару є настільки розмаїтим, що кожен забудовник із всіма наявними комбінаціями смакових уподобань та рівнями платоспроможності вибере свій, найбільш оптимальний варіант сходів.

Ті, хто купує продукцію фірми Факро, автоматично вибирає якість, надійність, комфорт у сенсі експлуатації драбин, суттєву економію коштів (Ви купуєте добірні горищні сходи, які відмінно слугуватимуть в домі протягом довгих років користування). Принагідно зазначимо, що гарантійний термін сходів на горище становить 3 роки – достатньо часу для того, щоб переконатися у надійній експлуатації товару.

Ще одним, не менш престижним і затребуваним виробником по-справжньому якісних сходів на горище вважається польська фірма Oman, що також довгий час функціонує на міжнародному ринку будівельних товарів. Продукція оман вирізняється стилізованістю та надміру високим рівнем якості.

Цікаво, що останнім часом набирають популярності так звані ножицові драбини. І Факро, і Оман спеціалізуються на виготовленні добірних металевих драбин, які експлуатуються за принципом ножичного складання-розкладання. Це досить зручно, особливо в умовах малих габаритів кімнат, комірчин, коридорів, що ведуть на мансарду. Крім того, це доволі нетрадиційно та оригінально в естетичному сенсі.

Для прикладу, горищні ножичні сходи факро виготовляються з добірного металу, що не містить у своєму складі шкідливих для здоров’я компонентів. До складу цього різновиду драбин на горище від fakro входять такі елементи: біла кришка, що монтується в стельовий отвір; планки декоративні (виконують маскувальну та естетичну функції); контурний ущільнювач (надає герметичність, запобігає проникненню потоків холодного повітря ззовні); металеві сходинки (кожен елемент оздоблений спеціальними насічками проти ковзання – гарантія беззаперечної надійності й безпеки підйому). До речі, у комплектації передбачені допоміжні сходинки. В разі підгонки під потрібну висоту, сходинку-дві можна знімати чи доставляти.

Ножичні сходи на горище оман мають подібну структуру та функціональність. Ця модель модернових драбин з металу являють собою ножичну конструкцію з унікальним дизайном та максимально зручним користуванням.

Більшість моделей ножичних горищних сходів оман також монтуються в стелю. Проте серед різновидів є неповторна одиниця типу Oman Verticale. Тобто якщо кімната, що веде на затишну мансарду чи горище, має дещо незвичне планування, тоді така варіація ножичних драбин стане Вам у нагоді.

Справа в тому, що на відміну від аналогів, Oman Verticale потрібно вмонтовувати не в стелю, а в стіну. Скажімо, кімнатка зовсім невелика, ніде розвернутися абощо. Відтак нетрадиційні ножичні драбини оман виручають за будь-яких житлових умов. Висота кімнатного простору, де слід встановлювати драбину, не має перевищувати позначку 300 см.    

Насамкінець виокремимо чи не найважливішу перевагу придбання горищних ножичних сходів оман чи факро. Вона стосується вдалого поєднання помірної ціни та високої якості. Жодні інші аналоги сучасних сходів на горище не володіють такими плюсами!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×