if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Камінні топки LAUDEL, Франція

27 лютого 2017

 

Французькі камінні топки та касети  марки LAUDEL®- це продукти найвищої якості, отримали визнання професіоналів у багатьох європейських країнах, а також визнання серед  замовників. Ідеальні в використанні, добре підходить як для сучасного так і класичного дизайну інтер'єру.

 Корпус камінних топок LAUDEL®- виконаний повністю з чавуну. Параметри цього матеріалу роблять його ідеальним для нагріву через здатність накопичувати тепло, яке потім вивільняється поступово, протягом тривалого періоду часу. Корпус камінної касети  Laudel додатково містить унікальну зону теплообміну, в результаті чого вони належать до групи найбільш ефективних пристроїв. Номінальна потужність, виражена в кВт визначає фактичну теплову потужність.
 

Картриджі і камін марки Laudel мають потужність не менше 70%, і низький рівень викидів окису вуглецю (CO <= 0,3%), що було підтверджено знаком Flamme Verte.
"Зелений вогонь" це знак присуджується тільки екологічно чистим пристроям,  за скорочення викидів забруднюючих речовин та  захист навколишнього середовища.

Випробувано в авторизованому лабораторного обладнання відповідає стандартам і вимогам з безпеки Європейського стандарту EN 13229.

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×