if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Камінна топка. Перший розпал.

25 жовтня 2016

Те, чим ми палимо в каміні?
Виходячи з конструкції конструкції єдино можливим паливом, яке можна використовувати це  деревина твердих порід: дуб, граб, бук і т.д. Ми наполегливо проти використання деревини хвойних дерев, що містять смоли, що інтенсивно забруднюють скло під час горіння, і можуть викликати занадто бурхливе горінняння. Ми повинні використовувати суху деревину з вмістом вологи менше 20% ( деревини, що зберігається протягом двох років в сухому і вентильованому приміщенні.). Дерево з підвищеною вологістю викликає неприємний запах горіння , швидко бруднить вікна і димар. Волога деревина є менш ефективною та виробляє більше сажі.
Заборонено використовувати матеріали, такі як, наприклад, вугілля і т.д , Тропічні породи деревини, наприклад,  червоного дерева. Забороняється застосовувати легкозаймисті матеріали для полегшення розпалювання, таких як масло, спирт, бензин, гас і т.д.

 Також заборонено спалювання сміття, пластмаси.


 Перший розпал!
 Коли ви вперше розпалюєте камінний вклад  може дати неприємний запах. Це насторожує! Таке явище відбувається в початковій стадії розпалу, що обумовлено затвердінням клею, фарби та інших консервантів топки, та є абсолютно нормальним.
Під час першого розпалювання пристрою рекомендується спалювати при низьких навантаженнях близько 30 -. 50% номінального навантаження. Надмірне паління при першому використанні може викликати тепловий стрес, який може привести до надмірного зносу і навіть до порушень нормальної роботи. Процес згоряння слід проводити повільно, зберігаючи при цьому поступове підвищення температури, щоб не викликати шкідливих термічних напружень протягом перших десяти днів, щоб забезпечити повне висихання каміна. Після закінчення цього часу, ви повинні зробити інтенсивний розпал, щоб повністю усунути неприємні запахи (вони не є токсичними.) Слід, однак, забезпечити достатню вентиляцію приміщення.

Розпал, крок за кроком.

    Відкрити максимально забір та вихід повітря, відкрийте двері за допомогою ручки.
    Вставте в камеру згоряння скручений папір або спеціальний підпал, а потім поміщають в конусі кілька невеликих сухих колод.
    Підпалити папір і закрийте дверцята.
    Коли утворюється достатній жаровий шар запалювання (товщина ок. 3 см) завантажте топку до потрібного рівня.
    Інтенсивність горіння визначається шляхом регулювання подачі повітря через щілину в  зольнику.

Завантаження дров для каміна

    Під час навантаження деревини повинні бути обережні з дверима. Максимальна кількість деревини, яка може бути завантажене включають: 3 або 4 колоди з діаметром від 12 до 15 см. Перед додаванням деревини, почекати, поки полум'я не спаде, не додавайте занадто багато дров у вогонь.
    Деревина повинна бути розміщена на рушті, покриваючи поверхню (прийнятним є розташування колод одна на другому). Не слід закладати всю поверхню деревиною , так як це може перешкодити  ефективному спалюванню всіх дров протягом встановленого часу.
    Перед додаванням деревини необхідно обов язково перевести шубер (заслінки) у відкрите положення, зачекати близько. 1 хвилину і тільки тоді продовжити відкривати двері.


Не відкривайте двері занадто різко, спочатку злегка привідкрийте  їх, зачекайте кілька секунд, а потім відкрити повністю. Ця процедура запобігає виходу диму на приміщенні, де встановлений камін.

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×