if_photoif_put_inmenu
Твій Дім
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 144-16-00 Показати
+38 (050) +38 (050) 054-78-40 Показати

Що ви знаєте про вентиляції підпокрівельного простору?

09 травня 2014

Так склалося, що при всій важливості правильної вентиляції, її необхідність не є очевидною на перший погляд. З точки зору не спеціаліста, взагалі не зрозуміло, як і навіщо потрібно вентилювати покрівлю, а головне - звідки волога може з'явитися в сухому будинку під щойно побудованим дахом?

Якщо розглянути будинок, як систему, в якій постійно перебувають люди, то питання виникнення вологи стає більш зрозумілий. Ми дихаємо, ми кип'ятимо воду, ми приймаємо ванну. У перебігу дня відносна вологість приміщення складає не менше 60% -70%, а при активній життєдіяльності або при великій кількості людей ще більше. Пар, що виникає щодня, слідуючи законам фізики, піднімається вгору і виходить з приміщень або через вентиляційні системи, або через перекриття і покрівлю. Безсумнівно, кількість вологи, що доходить до шару теплоізоляції, мало, але не слід забувати про природний конденсаті, який виникає протягом дня під покрівлею при перепадах температур.

 

Термін "вентильована" відносно покрівлі передбачає наявність трьох вентиляційних контурів:

• вентильований простір між гідроізоляцією і покриттям, що охоплює всі покрівельні площини, незалежно від їх складності;
• вентильований простір між гідроізоляцією і утеплювачем, що в свою чергу виключає утворення зон "застою";
• вентильований підпокрівельний простір, у складі вентиляційної системи будинку.

 

Софіт не повинен зберігатись, транспортуватись, монтуватись під безпосередньою дією сонячних променів.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×